Světelné křížovatky na Rohanském nábřeží

4
Please sign in to vote.

Added by Marek Beneš

Na Rohanském nábřeží je několik světelných křižovatek kde cyklista ve směru do centra "nekoliduje" s ostatnímy směry. Jedná se o křížovatky s ulicemi U Rustonky, K Olympiku a Za Invalidovnou. Přesto kvůli společnému SSZ s auty musí na těchto křižovatkách zastavovat.

Je možné nějakým způsobem legalizovat průjezd bez nutnosti řídit se SSZ? Případně osadit speciální cyklosemafor s trvalou zelenou?

Location

Issues nearby
Spinner Please wait…
Back to top